Montana Redonda

Preskúmajte najúchvatnejšie miesta sveta — každé s vlastným rytmom a nezabudnuteľnou panorámou

Miesto v Dominican RepublicZatvorené
4.7(4363)
•4363 hodnotení
Montaña Redonda, ktorá sa nachádza v Miches, je malebná horská vyhliadka známa svojimi panoramatickými 360° výhľadmi na oceán, hory a okolité lagúny. Návštevníci si užívajú obrovské hojdačky, hojdacie siete s výhľadom na oblaky a úžasné fotografie východu a západu slnka, vďaka čomu je to jedno z najcennejších miest na Instagrame v Dominikánskej republike.
▾
Departure Gateways

How to Visit Montana Redonda by Departure City

Compare direct boat transfers and door-to-door resort day trips departing from local gateways to Montana Redonda.

Od $10 do $185 USD

Výlety do Montana Redonda z Punta Cana

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Punta Cana. Či už bývate v Punta Cana alebo v okol...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $10 do $185 USD

Výlety do Montana Redonda z Miches

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Miches. Či už bývate v Miches alebo v okolitých re...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $124 do $185 USD

Výlety do Montana Redonda z Sabana de la Mar

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Sabana de la Mar. Či už bývate v Sabana de la Mar ...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $65 do $165 USD

Výlety do Montana Redonda z Samaná

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Samaná. Či už bývate v Samaná alebo v okolitých re...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $65 do $145 USD

Výlety do Montana Redonda z Las Terrenas

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Las Terrenas. Či už bývate v Las Terrenas alebo v ...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $65 do $145 USD

Výlety do Montana Redonda z Santo Domingo

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Santo Domingo. Či už bývate v Santo Domingo alebo ...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $65 do $145 USD

Výlety do Montana Redonda z Bayahíbe

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Bayahíbe. Či už bývate v Bayahíbe alebo v okolitýc...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $65 do $145 USD

Výlety do Montana Redonda z La Romana

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z La Romana. Či už bývate v La Romana alebo v okolit...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $65 do $145 USD

Výlety do Montana Redonda z Boca Chica

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Boca Chica. Či už bývate v Boca Chica alebo v okol...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $65 do $145 USD

Výlety do Montana Redonda z Juan Dolio

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Juan Dolio. Či už bývate v Juan Dolio alebo v okol...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $65 do $145 USD

Výlety do Montana Redonda z Las Galeras

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Las Galeras. Či už bývate v Las Galeras alebo v ok...

1 – 2 hod. cestyExplore
Od $65 do $145 USD

Výlety do Montana Redonda z Sánchez

Priame výlety a plavby do Montana Redonda

Objavte najlepšie spôsoby, ako navštíviť Montana Redonda s odchodom z Sánchez. Či už bývate v Sánchez alebo v okolitých ...

1 – 2 hod. cestyExplore
Sprievodca destináciou

Plánovanie návštevy Montana Redonda

Všetko, čo potrebujete vedieť pred objavovaním tohto úchvatného miesta — od najlepšieho času na návštevu po výlety loďou a bezpečnosť.

Najlepší čas na návštevu

Ranné odchody (8:00 – 10:30) ponúkajú najpokojnejšiu hladinu, ideálne pozorovanie vtákov a príjemnejšie teploty.

Chránený ekosystém

Domov panenských mangrovov, vápencových mogotov, indiánskych petroglyfov a chránených zvierat.

Certifikovaní miestni sprievodcovia

Všetky výlety zahŕňajú povolenia na vstup, certifikovaných eko-sprievodcov, bezpečnostnú výstroj a flexibilné storno.

Chatovať na WhatsAppe